Srpen 2009

Konečně zpátky a moc ráda

11. srpna 2009 v 20:51 | Terry |  • Message for you
Ahooj. Moc se omlouvám, že se ozývám o pár dní později, než bylo v plánu, ale věřte mi, že jsem nesmírně ráda, že mám chvilku klid. Vrátili jsme se v sobotu, jak bylo v plánu, to ano. Ale ani nevíte, kolik věcí mi zabránilo, abych se ozvala už dříve. V sobotu přijela k babičce návštěva z Itálie (my jsme je návštívili v listopadu 08, ale o tom, nevíte, protože tento bloček ještě nebyl), takže byla slušnost se tam stavit a pozdravit je. Vrátili jsme se od babičky hrozně pozdě, no vlastně už bylo ráno. V neděli jsme musela znovu k babičce, takže další den jsem se nedostala na počítač. V pondělí jsme byla celý tak zaměstnaná (uklízení, luxování, práce na zahradě, ...), že jsem byla hrozně moc ráda, když už jsem byla konečně v posteli a dnešek. No, opět jsem musela uklízet, ale už byl takový větší klídek, i když na druhou stranu moc ne, protože jsem se stihla ozvat až nyní. Snad ste se měli dobře a užíváte prázdnin, protože se nám to nesmírně krátí, ale já se do školy docela těšim. No, sice budu dělat přijímačky, ale všechno se zvládne.
Abych také navázala na vaše komentáře, ohledně toho, abych si to tam ty čtyři dny užila. Děkuji za ně a ano, užila jsem si to. Někdo se ptal, kam jsme to přesně jeli. Jak jsem říkala, byli to severní čechy - bydleli jsme někde mezi Teplickými a Adršpaskými skalami. Ani neptejte, co jsem tam vyváděla. Jeden den jsem nechala plíce asi v penzionu. Měla jsem hrozné křeče v břiše a když jsem viděla, kudy vede turistická cesta - dokonale dlouhá a strmá sjezdovka s pražícím sluncem. Co více si člověk může přát, když mu je špatně. No přežila jsem to a moc se těším, až budu zase přidávat novinky ohledně Roba, takže se do toho ihned pustím. Přeji pěkný zbytek večera

Tak v sobotu :o)

5. srpna 2009 v 8:27 | Terry |  • Message for you
Ahooj lidi. Jsem tu bohužel jenom na skok, ale zase se musím s Vámi rozloučit. Odjíždíme s rodinou do severních čech. Nejbojte, vrátímě se už tuto sobotu, ale i tak jsem vám to sem chtěla napsat. Poslední dobou jsem toho tady na blogu moc neudělala, ale to jen z toho důvodu, že jsem nemocná a mamka se mě snaží držet od počítače. No, i tak si sebou beru notebook, tak až budu mít chvilku, tak možná udělam nějakou tu grafiku a ted se blíží začátek školního roku, tak by se třeba hodili nějaké rozvrhy a tak. Mějte se tu hezky a moc se omlouvám, že jsem nestihla přednastvait žádné články. Měla jsem to v plánu, ale nestihla jsem to. Tak se mějte a papa v sobotu :o)
Your Terry

Stmívání • Kniha mého srdce

3. srpna 2009 v 14:58 | Terry |  • Interesting

Ahoj. Protože jsem velmi zabraná do úklidu i přesto jsem se rozhodla, že sem teď hodím tento článek. Když sledujete v televizi ČT 1, určitě víte, že probíhá Celonárodní anketa o nejoblíbenější knihu českých čtenářů. Rozbřesk se umístil na úžasném 23. místě, ale Stmívání bojuje dále. Už se dostalo do TOP 12, což je úplně úžasné, ale myslím, že by jsme měli zasáhnout a tuto knížky dostat do TOP 10. Je to težký úkol, protože většina lidí se přiklání k české klasice nebo Harrymu Potterovi, ale můžeme se o to aslepoň pokusit. Stačí navštívit TENTO odkaz, kde vyplníte svůj mail. Poté se na svůj mail přihlásíte a potvrdíte hlasování a tímto lehkým způsobem dostane Stmívání o jeden hlas více. Čím více máte e-mailů, tím můžete pochipitelně víckrát hlasovat. Hlasování bude ukončeno 31.10.2009, tak myslím, že už je na čase, aby jsme změnili skore. Doufám, že vám tento článek zde na blogu nebude vadit z toho důvodu, že se netýká Roberta, ale já myslím, že tato anketa je úžasná a Stmívání si zaslouží umístit se na dobrém místě.

Entertainment Weekly • Robert mezi nejlepšími upíry

2. srpna 2009 v 21:28 | Terry |  • Interesting

Nové vydání časopisu Entertainment Weekly. Na titulní stránce se oběvil Rob společně asi s nějakým upírem. Toto číslo se bude zabírat nejlepšími upíry všech dob. Na některém zahraničním webu jsem četla článek o tom, že Edward se umístil jako čtvrtý nejlepší upír všech dob. Je to blbost - zasloužil by si hned první. V tomto čísle se taky vyskytne rozhovor s autorkou Twilight ságy, tedy s Stephenie Meyer. Scany dodám co nejdříve.

Comic Con 2009 • Video

1. srpna 2009 v 22:44 | Terry |  • Videos
Á, já bych byla tak ráda už pryč od akce Comic Con. Toto video také pochází z akce Comic Con, která se konala 23.7.2009. Jediné, čím se toto video liší od ostatní, že se jedná o rozhovor pro EW. ve videu můžete vidět Kristen Stewart, Ashley Greene, Taylora Lautnera, Roberta Pattinsona a režiséra New Moon Chrise Weitz.