• Message for you

Good night :o)

13. listopadu 2009 v 23:09 | Terry
Ahojky. Nejprve bych se měla asi omluvit, že jsem tu nebyla, ale spadnul mi pc, z důvodu zavirování. Ano, už zase. Je mi to líto, že mám pořád nějaké technické problémy, ale já mám opravdu tento blog moc ráda a hrozně moc mě baví na něm pracovat. Tak snad zítr se konečně oběvím. Jinak moc děkuju holkám, které mi do různých článků gratulovaly k dnešním 15. narozeninám. Opravdu moc děkuju, jste mé velké zlatíčka, ale vy ostatní pochopitelně také. Dneska se nebudu moc rozepisovat, protože u nás spí moje kámoška. Zítra ještě jdeme s holkama do pizzerie a potom na bowling. Nějaká oslava přece musí být, ale jak jsem již řekla, slibuji, že se tady večer oběvím a je mi opradu líto, že jsem se tady tak dlouho neoběvila. Přeji překný večer :o)

Desing • #5

30. října 2009 v 16:08 | Terry
Ahoj. Jak jste si již mohli asi hodinu všimnoue nový design, který opět vytvořil Ralph. Vůbec nevím, co k designu říct, protože se mi hrozně moc líbí. Je velmi zajímavě udělaný a sladěný do šedých barev a opravdu nevím, co vám má v tomto článku napsat. Je to již druhý v pořadí design, který nám dělal Raplh a já opravdu musím moc poděkovat, protože tento design i ten předešlý nemají chybu. Protože nyní jedu do Prahy na hodiny tance, tak se nemužu moc rozepisovat, ale až se vrátím, tak aktualizuji několik rubrik, oběhnu SBéčka, vyhlásim POTM a doufám, že stihnu přidat i nějaký ten článek. Tyto akce čekejte opravdu pozdě, protože než se dostanu domu budu okolo 21:00. Tak při mé nepřítomnosti nezapomínejte komentovat tento nádherný design od Ralpha a já jdu. Moc se těším na vaše komentáře.

Desing 4,0

18. září 2009 v 23:10 | Terry
Ahoj. Tak se ozývám, jak jsem slíbila, ale dnes se odemě novinek už asi nedočkáte. Proč se tedy ozývám? Už jste si asi mohli všimnout, že je tu po 2 půl měsíci nový design. jJk jsem zminovala v předchozim článku, jsem dočastně bez programu na grafiku a to všechno zbytečně komplikuje. Ani nevíte, jak budu ráda, až budu mít zpět svůj notebook. Ale zpět k tématu. Na blogu je nastaven nový design, který je od Ralpha z LostPhone.blog.cz. Design je nádherný, Ralph je úžasný grafik a opravdu mu moc děkuju, že mi design udělal. Jak jsem ti už psala, budu ti nadosmrti vděčná, protože to tady chtělo změnu. Ne, že by ten design od Vikina nebyl krásný, ale nebaví mě přidávat články, kde je to pořád stejné, tak myslím, že změna prospěla. Je v nádherných takových dejmetomu podzimních barvách, z mého oblíbeného photoshootu, no prostě dokonalost.A Ralphovi ještě jednou mockrát děkuju. Doufám, že mi uděláte radost a napíšete nějaké komentáře - hrozně moc ráda je od vás čtu :o)

Navždy zpět :o)

18. září 2009 v 9:50 | Terry
Ahojky. Tak se hlásím zpět do služby. Doufám, že za dobu nečinnosti tohoto blogu jse si na něj neudělali nějaký záporný náhled a mě odpustíte, že jsem tu tak dlouho nebyla. Je toho spousta, co vám musím vysvětli a za kolik věcí se omluvit, ale kdybych to měla všechno vypisovat, tak to bych tu byla pěkně dlouho a myslím, že by to nikoho nezájímalo. Proč jsem se zde tak dlouho neoběvila. jeden důvod byl, že byli prázdniny a já nebyla skoro vůbec doma a na net jsem se také moc nedostávala. Nyní, když začla škola nám jako vždy na začátku roku nabalili tolik testů, že i potom jsem nestíhala. Další důvod je, že jsem ještě k tomu všemu dělala rekonstrukci na svém drhé blogu, který bude za pár dnů slavit 2 roky, tak jsem ho na to musela připravit a co na to vše mělo největší důsledek bylo, že se mi rozbil notebook, takže bohužel nemůžu dělat grafiku, tak doufám, že to víjde aspon s designem, který jsem si obědnala. Nemužu se moc rozepisovat, protože pospíchám na vlak a jsem zároven nemocná. Jedu do Prahy za mamkou a k doktorovi, takže se tu oběvím někdy k odpoledne. Aby tady nebyli jenom staré novinky, tak jsem přidala pár článků, ale večer jich přidám rozhodně víc. Tak ještě jednou se omlouvám, že jsem tu nebyla, moc se omlouvám hlavně SBéčkům, ale i návštěvníkům a slibuju, že už se nikdy na tak dlouho dobu nevypařit. Tak se tu mějte a zatím ahooj :o)

Konečně zpátky a moc ráda

11. srpna 2009 v 20:51 | Terry
Ahooj. Moc se omlouvám, že se ozývám o pár dní později, než bylo v plánu, ale věřte mi, že jsem nesmírně ráda, že mám chvilku klid. Vrátili jsme se v sobotu, jak bylo v plánu, to ano. Ale ani nevíte, kolik věcí mi zabránilo, abych se ozvala už dříve. V sobotu přijela k babičce návštěva z Itálie (my jsme je návštívili v listopadu 08, ale o tom, nevíte, protože tento bloček ještě nebyl), takže byla slušnost se tam stavit a pozdravit je. Vrátili jsme se od babičky hrozně pozdě, no vlastně už bylo ráno. V neděli jsme musela znovu k babičce, takže další den jsem se nedostala na počítač. V pondělí jsme byla celý tak zaměstnaná (uklízení, luxování, práce na zahradě, ...), že jsem byla hrozně moc ráda, když už jsem byla konečně v posteli a dnešek. No, opět jsem musela uklízet, ale už byl takový větší klídek, i když na druhou stranu moc ne, protože jsem se stihla ozvat až nyní. Snad ste se měli dobře a užíváte prázdnin, protože se nám to nesmírně krátí, ale já se do školy docela těšim. No, sice budu dělat přijímačky, ale všechno se zvládne.
Abych také navázala na vaše komentáře, ohledně toho, abych si to tam ty čtyři dny užila. Děkuji za ně a ano, užila jsem si to. Někdo se ptal, kam jsme to přesně jeli. Jak jsem říkala, byli to severní čechy - bydleli jsme někde mezi Teplickými a Adršpaskými skalami. Ani neptejte, co jsem tam vyváděla. Jeden den jsem nechala plíce asi v penzionu. Měla jsem hrozné křeče v břiše a když jsem viděla, kudy vede turistická cesta - dokonale dlouhá a strmá sjezdovka s pražícím sluncem. Co více si člověk může přát, když mu je špatně. No přežila jsem to a moc se těším, až budu zase přidávat novinky ohledně Roba, takže se do toho ihned pustím. Přeji pěkný zbytek večera

Tak v sobotu :o)

5. srpna 2009 v 8:27 | Terry
Ahooj lidi. Jsem tu bohužel jenom na skok, ale zase se musím s Vámi rozloučit. Odjíždíme s rodinou do severních čech. Nejbojte, vrátímě se už tuto sobotu, ale i tak jsem vám to sem chtěla napsat. Poslední dobou jsem toho tady na blogu moc neudělala, ale to jen z toho důvodu, že jsem nemocná a mamka se mě snaží držet od počítače. No, i tak si sebou beru notebook, tak až budu mít chvilku, tak možná udělam nějakou tu grafiku a ted se blíží začátek školního roku, tak by se třeba hodili nějaké rozvrhy a tak. Mějte se tu hezky a moc se omlouvám, že jsem nestihla přednastvait žádné články. Měla jsem to v plánu, ale nestihla jsem to. Tak se mějte a papa v sobotu :o)
Your Terry

Diplom od [C@RkUlK@]

31. července 2009 v 17:16 | Terry
Tak tento krásný diplom vyrobila [C@RkUlK@]. Je to moje nové SBéčko, které má velmi zajímavý blog, proto bych doporučila navštívit - Pencincin.blog.cz. Za diplom moc děkuju a omlouvám se, že se z mé strany se žádného nedočkáš.
P.S. - Trefila si mojí jednu z neoblíbenějších fotek Roba

10 000 Visits

26. července 2009 v 11:00 | Terry
Ráda bych zůstala u novinek, které se týkají tohoto blogu. Moc si vážím toho, že stále chodíte na tento blog a podporujete ho - ať jen Vaší návštěvou, nebo zanechání komentáře. Já si opravdu tohoto moc Váším a a ani nejde popsat, jak jsem Vám vděčná. Chtěla bych Vám poděkovat tedy za to, že tento blog navštívilo už 10 000 lidí. No nyní je skore už přez 11 000, ale v tu dobu, co jsem dělala ten dárek za návštěvnost, byla návštěvnost kousek přez 10 000. Opravdu moc děkuju, že na tento blog chodíte a věřte mi, že se budu snažit co nejvíce, aby jste na něj chodili i nadále a třeba za chvíli se dočkáme 20 000 návštěvníků.
P.S.: Prosím neleknete se toho "dárku", nebo jak to nazvat. Tánička mě to sem donutila dát a ke všemu na mém noteboooku přestal fungovat Photoshop, takže jsem musela k mámě a ta mě tam moc dlouho nenechala, tak se omlouvam, že to neni tak podařené.

Info + Vote for Terry please ...

26. července 2009 v 10:08 | Terry
Ahoj lidi. Mco se omlouvam, že jsem se vám několik dnů neozvala, ale jsou prázdniny a tim taky přibyly návštěvy, výlety a všechno možné a ke všemu mám poslední dobou problémy s připojením na internet. Jsem připojená vždycky jenom 3 minuty a potom se musim jít drabat do nastavení a odpojit internet, připojit a jsem zase na 3 minuty připojená. nesnesitelné, proto se omlouvám, že jsem tady tento týden moc nebyla, ale nyní by to mělo být už v pořádku, tak já jenom doufám.

S tímto blogem jsem se přihlásila do SOND. Už je to dávno, ale nyní jsem se dostala až do finále. Nejdříve jsem soutěžila se svým designem (minulý design na tomto blogu) a nyní máme na blogu tento design od Vikina, tak toto poslední kolo soutěžím s ním. Vy jste si už mohli všimnou ikonky v menu, ale i tak bych vás chtěla moc poprosit, kdyby jste na TÉTO adrese hlasovali pro Terry. Bylo by to neskutečné, kdyby se tento blog umístil na prvním místě, ale i druhé, na kterém právě jsme neni špatné. Tak vás opravdu moc prosím o hlásky a každému kdo hlásně, nebo už hlasoval moc děkuju.


Návrat domů ... blog opět plně v provozu ...

17. července 2009 v 11:12 | Terry
Ahooj. Tak už ve středu večer jsem se vrátila ze Španělska a jsem moc ráda, že jste sem na blog chodili i bez mé přítomnosti. Omlouvám se, že u poslední 3 zveřejněné články jsem neokomentovala, ale nějak jsem to už před odletem nestihla. Tak bych chtěla poděkovat míékamarádce Kiki za to, že za mě napsala rozlučkový článek a Vám se omluvit, že jsem se s Vámi nerozloučila sama, ale jak psala Kiki, tak jsem malinko zaspala. Včera jsem bohužel nestihla aktualizovat. Znáto to - vybalování, vítání, vypravování. Tak jsem alespon stihla přečíst veškeré komentáře, které jste za těch 12 dní napsali a za všechny Vám moc děkuju. Odedneška se plně začnu věnovat s vým SBéčkům, které jsem do teď zanedbávala a odepsala jsem na každé komentáře, které se týkali spřátelení, takže seznam SB budu aktualizovaz až večer, tak prosím chvilku vydrže. Jinak abych se zmínila jaké to tam bylo. Celkem jsem si to tam užila, i když jsem se někdy nudila, tak jsem si četla Twilight ságu a tím vám chci poděkovat za hezké komentáře, které jste mi psali na rozloučenou. Dneska jdu s kamarádkou do kina na Harryho Pottera, tak doufám, že se nebudete zlobit, když Vám sem dam aktuálky až po mém návratu domů. Tak se s vámi loučím a užijte si zbytek slunečného dne.
 
 

Reklama